دانلود پایان نامه ارشد درباره تعيين بهينه اندازه منابع انرژي در ريز شبکه‌ها با در نظر‌گرفتن عدم قطعيت‌ها

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :تعيين بهينه اندازه منابع انرژي در ريز شبکه‌ها با در نظر‌گرفتن عدم قطعيت‌ها

تکه هایی از این پایان نامه :

1‌.1‌.1‌.1‌                 موتورهای پیستونی (رفت و برگشتی)

ژنراتورهای کوچک تولید برق که با سوخت فسیلی کار می کنند غالبا به وسیله موتورهای پیستونی که از سوختهای گازوئیل، بیوگاز یا گاز طبیعی استفاده می کنند، برق تولید می کنند.

در موتورهای پیستونی یک قطعه متحرک به نام پیستون وجود دارد که در یک محفظه بسته به نام سیلندر حرکت رفت و برگشتی دارد. عامل این حرکت یک گاز است که در داخل خود سیلندر گرم می شد و یا خارج از محفظه سیلندر گرم می شود و پس از گرم شدن به داخل سیلندر فرستاده می شود. این نوع گاز باعث حرکت پیستون می شود. انرژی این حرکت بوسیله مولکولهای پر انرژی گاز داغ تامین می شود.

ساختار کلی موتورهای پیستونی مشابه یکدیگر است. لیکن بنا بر نحوه سوزاندن ماده سوختنی و یا نوع آن یکسری متعلقات آنها با یکدیگر فرق دارد. ساختمان کلی این موتورها متشکل است از یک سیستم برای تغذیه و کار بوراسیون سوخت، یک سیستم به منظور خنک کاری موتور، سیستم روغن کاری موتوری، سیستم تنظیم ورود و خروج گازها یا سیستم سوپاپها، سیستم مشتعل کننده و … می‌باشد. انواع موتورهای پیستونی به اختصار در ذیل آورده شده است.

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد

می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

لینک متن کامل پایان نامه رشته برق با فرمت ورد:تعيين بهينه اندازه منابع انرژي در ريز شبکه‌ها با در نظر‌گرفتن عدم قطعيت‌ها

بستن منو