دانلود پایان نامه مکان یابی بهینه واحدهای تولید پراکنده در میکروگرید با در نظر گرفتن توان اکتیو و راکتیو

عنوان کامل پایان نامه :مکان یابی بهینه واحدهای تولید پراکنده در میکروگرید با در نظر گرفتن توان اکتیو و راکتیو

تکه هایی از این پایان نامه :

تاثیرات میکروگرید بر محیط زیست

گسترش صنايع و گسترش فضاهاي مسكوني تجاري و اداري در جهان باعث افزايش ميزان مصرف سوخت به ميزان  47 % تا سال 2020 ميلادي خواهد شد. اين افزايش مصرف به معناي اضافه كردن چند تريليون آلاينده­هاي زيست محيطي به هوا و اطراف نيز مي­باشد. باران هاي اسیدي ناشي از اين آلاينده­هاي ايجاد شده موجبات تخريب فلزات تأسيسات و مزارع كشاورزي را در بر خواهد داشت و هم چنين آثار سوء را براي انسان در بر خواهد داشت. هم­چنين سالانه بيش از 4 تريليون فوت مكعب گازهاي غير قابل مصرف در سطح زمين سوزانده شده و به هوا فرستاده می­شوند. با توجه به گسترش حفر چا­ه­هاي نفت و گاز اين رقم تا سال 2020 به بيش از 6  تريليون فوت مكعب خواهد رسيد.

منابع زيست محيطي در جهان كنوني سرمايه­هاي ارزشمندي هستند كه حفظ آن ها مي­بايستي در زمره اساسی­ترين تلاش­هاي انسان قرار گيرد. اين منابع دائماً در اثر آلودگي­هاي ناشي از پسماندهاي فعاليت­هاي صنعتي در حال تخريب مي­باشند. توليد انرژي انواع گوناگوني از صدمات جدي را به محيط زيست وارد        مي­نمايد كه بيشتر از عوامل خارجي هستند و آن هزينه­هايي است كه در مراحل مختلف توليد انرژي به جهت آلوده نمودن محيط زيست بر قيمت انرژي تحميل مي­شوند. آلاينده­هاي هوا علاوه بر اينكه مشكلاتي از قبيل افزايش گازهاي گلخانه­اي ايجاد مي­كنند همچنين انتشار آن­ها در محيط مي­تواند براي افراد بيمار و حساس عوارض شديدي در پي داشته باشد. از طرف ديگر اين آلاينده­ها بر روي محصولات كشاورزي و گونه­هاي گياهي و جانوري ضايعات غير قابل برگشتي به وجود می­آورد (Piagi  and Lasseter 2006, 8).

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد

می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

لینک متن کامل پایان نامه رشته برق با فرمت ورد:مکان یابی بهینه واحدهای تولید پراکنده در میکروگرید با در نظر گرفتن توان اکتیو و راکتیو

Close Menu