پایان نامه ارشد طراحی الگوریتم جدید زمان بندی برای کاربران بلادرنگ و غیربلادرنگ در شبکه های LTE

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :طراحی الگوریتم جدید زمان­بندی برای کاربران بلادرنگ و غیربلادرنگ در شبکه­های LTE

تکه هایی از این پایان نامه :

حامل­های ضمانت کننده­ی نرخ بیت و عدم ضمانت نرخ بیت

دو نوع اصلی حامل­ها شامل حامل­های ضمانت­کننده­ی نرخ بیت و حامل­های عدم ضمانت نرخ بیت هستند. حامل ضمانت­کننده­ی نرخ بیت برای سرویس­های بلا­درنگ  نظیر صدا و ویدئو مورد استفاده قرار می­گیرد. یک حامل ضمانت کننده­ی نرخ بیت، حداقل پهنای باند که توسط شبکه رزرو شده است را دارا است. در واقع حاملی که به کاربر مشخصی مربوط است برای آن کاربر حداقل نرخ بیتی را که شبکه در اختیارش می­گذارد، ضمانت می­کند. همچنین حامل با کمترین رکود و نوسان جیتر که برای سرویس­های بلادرنگ مورد نیاز است، در شبکه­های LTE تعریف شده است. علاوه بر این بیشینه نرخ بیت و نرخ بیت ضمانت شده برای  این حامل­ها تعریف شده­اند. این پارامترها بیشترین نرخ بیت را تعریف می­کنند که برابر با نرخ بیتی است که به کاربر تعلق می­گیرد. نرخ بیت ضمانت شده نیز نرخ بیتی است که شبکه ضمانت می­کند که برای کاربر فراهم کند. در استاندارد 3GPP بیشینه نرخ بیت باید برابر با نرخ بیت ضمانت شده باشد.

حامل­های عدم ضمانت نرخ بیت، پهنای باند مشخصی در شبکه ندارند و برای سرویس­هایی نظیر دانلود فایل، ایمیل و آوردن صفحات اینترنت مناسب هستند. این نوع حامل وقتی  بار ترافیکی شبکه بالا می­رود نرخ از دست رفتن بسته­شان افزایش می­یابد.

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد

می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

لینک متن کامل پایان نامه رشته برق با فرمت ورد: طراحی الگوریتم جدید زمان­بندی برای کاربران بلادرنگ و غیربلادرنگ در شبکه­های LTE

بستن منو