پایان نامه رشته برق طراحی و شبیه سازی گیرنده‌ی رادار دهانه ترکیبی برای پهپاد

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه : طراحی و شبیه سازی گیرنده‌ی رادار دهانه ترکیبی برای پهپاد

تکه هایی از این پایان نامه :

1-1-1- بکارگیری CS در RCMC

استفاده از CS به جای درون یابی ایده مناسب و خوبی برایRCMC است. برای این منظور باید دو نکته را مد نظر داشت: اول اینکه داده ها دریافتی حتما باید توسط سیگنال چیرپ کد شده باشند یا به عبارتی از مدلاسیون چیرپ استفاده شود و دوم اینکه مقداراسکیل در CS باید به حدی کوچک باشد که گسترش فرکانسی از  نرخ نمونه برداری بیشتر نشده و باعث تاشدگی سیگنال نگردد[24].

نکته دوم با دو بخشی کردن RCMC قابل حل است. در بخش اول یک مسیر مرجع (نقطه میانی برد)را در نظر گرفته و سعی در جبران‌سازی اختلاف سایر مسیرها با این مسیر می‌شود(RCMC تفاضلی). در این حالت مقدار شیفت لازم کاملا کوچک و مقدار افزایش پهنای باند کم خواهد بود.

مفهوم RCMC تفاضلی و فله‌ای درشکل ‏3-6 نشان داده شده است. همانطور که در این شکل نشان داده شده‌است مقدار RCM فله‌ای برای هر سه هدف یکسان است اما مقدار RCM تفاضلی برای هدف B صفر و برای اهداف A و C یکسان ولی در جهت های مخالف است. برای پیاده سازی RCMC نیاز به تعریف شاخص‌های مرجع وجود دارد که به شرح زیر است:

هدف مرجع: هدفی است که در وسط قرار دارد  بطوری که RCMC تفاضلی را متقارن سازد. از این هدف برای تعیین مقدار RCMC فله ای استفاده می‌شود.

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد

می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

لینک متن کامل پایان نامه رشته برق با فرمت ورد: طراحی و شبیه سازی گیرنده‌ی رادار دهانه ترکیبی برای پهپاد

بستن منو