دانلود پایان نامه ارشد برق شبیه سازی تقویت امواج عبوری از نانولوله های کربنی فلزی با بایاس DC

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :تحلیل و شبیه ­سازی تقویت امواج عبوری از نانولوله­ های­ کربنی فلزی با بایاس DC

تکه هایی از این پایان نامه :

     نانولوله کربنی از نوع زیگزاگ با ضریب مشخصه (10،0)

در ادامه به­شبیه­سازی ساختار دیگری از نانولوله کربنی زیگزاگ با ضریب مشخصه (10،0) می­پردازیم. همان­طور که در شکل (‏4‑13) مشاهده می­شود، روند تغییرات جریان نسبت به ولتاژ DC نرمالیزه­شده اعمالی در این حالت مانند نانولوله کربنی از نوع زیگزاگ با ضریب مشخصه (12،0) است. اما تغییرات جریان نرمالیزه شده برحسب میدان DC اعمالی برای نانولوله کربنی با ضریب مشخصه (10،0) کمتر است.

شکل (‏4‑13) تغییرات جریان نرمالیزه­شده نسبت به ولتاژ DC نرمالیزه­شده اعمالی برای نانولوله کربنی از نوع زیگزاگ (10،0) با .

شکل (‏4‑14) تغییرات جریان نرمالیزه­شده نسبت به ولتاژ DC نرمالیزه­شده اعمالی برای نانولوله کربنی از نوع زیگزاگ (10،0) با .

شکل (‏4‑14) تغییرات جریان عبوری از نانولوله کربنی نسبت به میدان DC اعمالی برای حالتی که  است را نشان می­دهد. در این شکل نیز مانند شکل (‏4‑8) اُفت جریان مشاهده می­شود، اما دامنه جریان در این حالت به­دلیل کاهش ضریب مشخصه نانولوله کربنی (کاهش شعاع نانولوله کربنی) کمتر است.

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد

می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

لینک متن کامل پایان نامه رشته برق با فرمت ورد:تحلیل و شبیه ­سازی تقویت امواج عبوری از نانولوله­ های­ کربنی فلزی با بایاس DC

بستن منو