پایان نامه ارشد در مورد كانال‏هاي چند مسيری

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه : بررسي عملكرد و شبيه‏ سازي سيستم‏ هاي ناوبری CVOR و DVOR در كانال‏هاي چند مسيری

تکه هایی از این پایان نامه :

سیگنال دریافتی در ورودی گیرنده

در ورودی گیرنده سیگنال دریافتی شامل سیگنال مسیر مستقیم و پخش‌شدگی[1] و انعکاس‌یافته می‌باشد که البته تحت تاثیر افت مسیر  فضای آزاد و افت اتمسفر و ضریب انعکاس و عوامل دیگر قرار می‌گیرد. می‌توان نوشت :

Ereceive  = Edirection+Ereflection+Ediffraction +…(1-7)

در بین تمامی سناریوها سیگنال رسیده از مسیر انعکاس‌یافته از موانع از سمت‌های مختلف و متفاوت با سمت هواپیما بدترین تاثیر را در خطای زاویه‌سنجی دارد.

تعیین مشخصات سیگنالی لینک مخابراتی ایستگاه زمینی

در این قسمت به بررسی مشخصات سیگنالی لینک مخابراتی ایستگاه زمینی شامل باند فرکانسی، تخصیص‌دهی کانال‌ها و مشخصات سیگنال‌ها پرداخته خواهد شد. سامانه VOR در محدوده فرکانسی 0/108 تا 95/117 مگا‌هرتز در قالب 200 کانال با فاصله کانال 50 کیلو‌هرتز با پلاریزاسیون افقی با توان 100وات کار می‌کند. البته تعدادی از فرکانس‌های بین 0/108 تا 95/111 مگا‌هرتز برای سامانه localizer مربوط به سامانه فرود[2] هواپیما استفاده می‌شود. فرکانس‌های دهم زوج بین این محدوده برای VOR و فرکانس‌های دهم فرد برای localizer استفاده می‌شود. مطالب ذکر شده برای هر دو فرستنده CVOR و DVOR صدق می‌کند. فرکانس‌ها و شماره کانال مربوط به هر فرکانس برای DVOR و CVOR در پیوست دو آمده است.

 

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد

می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

لینک متن کامل پایان نامه رشته برق با فرمت ورد: بررسي عملكرد و شبيه ‏سازي سيستم ‏هاي ناوبری CVOR و DVOR در كانال‏ هاي چند مسيری

بستن منو