پایان نامه در مورد شبیه سازی تقویت امواج عبوری از نانولوله های کربنی فلزی با بایاس DC

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه :تحلیل و شبیه ­سازی تقویت امواج عبوری از نانولوله­ های­ کربنی فلزی با بایاس DC

تکه هایی از این پایان نامه :

نانولوله کربنی از نوع زیگزاگ با ضریب مشخصه (100،0)

در این بخش ضریب مشخصه نانولوله کربنی را افزایش می­دهیم و به (100،0) می­رسانیم تا تاثیر افزایش ضریب مشخصه که تعیین کننده شعاع نانولوله کربنی نیز هست را بر جریان عبوری از نانولوله کربنی بررسی کنیم.

شکل (‏4‑16) تغییرات جریان نرمالیزه­شده نسبت به ولتاژ DC نرمالیزه­شده اعمالی برای نانولوله کربنی از نوع زیگزاگ (100،0) با .

شکل (‏4‑16) جریان عبوری از نانولوله کربنی با ضریب مشخصه (100،0) با در نظرگرفتن  را نشان می­دهد. روند تغییرات جریان در این حالت مشابه جریان عبوری از نانولوله­های کربنی با ضریب مشخصه­های (12،0) و (10،0) است، با این تفاوت که برای این حالت دامنه جریان بسیار بیشتر شده است.

با تغییر wBt و رساندن آن به 1 شاهد اُفت جریان خواهیم بود. شکل (‏4‑17) جریان عبوری از نانولوله کربنی با ضریب مشخصه (100،0) را در شرایطی نشان می­دهد که wBt را برابر 1 در نظر گرفته­ایم. تفاوت این حالت با نانولوله­های کربنی با ضریب مشخصه­های کوچک­تر افزایش بیشتر دامنه جریان است.

در شکل (‏4‑18) تغییرات جریان عبوری از نانولوله کربنی نسبت به میدان DC اعمالی کاملا خطی است و هیچ­گونه اُفت جریانی دیده نمی­شود. در این شکل  در نظرگرفته شده است. میدان DC اعمالی در دو سر نانولوله کربنی، E0، و میدان AC اعمالی به­آن به­صورت  بیان می­شود.

 متن فوق بخش هایی از این پایان نامه بود

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد

می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 

لینک متن کامل پایان نامه رشته برق با فرمت ورد:تحلیل و شبیه ­سازی تقویت امواج عبوری از نانولوله­ های­ کربنی فلزی با بایاس DC

بستن منو